Signature 1105

Magnat Signature 1105 тест на i-fidelity.net

«Magnat Signature 1105 здивує вас відчуттям широкої сцени, але якість витворення ударних також є чудовою, витворення чітке, але не надмірне. Це характерно для висококласних дорогих виробів. Багато людей до сих пір вважають, що виразний бас «краще», тільки тому що це звучить більш ефектно. Насправді все якраз навпаки, але в цьому випадку Magnat Signature 1105 пропонує збалансовані звуки низьких і високих частот, що як раз і є винятком в цьому ціновому класі ».

«І нарешті, труба соліста на записі звучить настільки реалістично, що стає очевидним, що Magnat Signature 1105 відтворює звук такого рівня якості, котрого не досягають і більш дорогі системи».
За допомогою можна легко розрізнити інструменти в композиції, а відчуття ритму саме кличе зробити музику голосніше.

Висновок:

«Мagnat створив дійсно вражаючу акустичну систему, і це ,в першу чергу, абсолютно переконливо підтверджує якістью звуку. Є деякі додаткові цінні властивості, такі як масивні алюмінієві кошики басових динаміків, що кріпляться вісьмома гвинтами кріплення замість чотирьох гвинтів і добротні термінали для підключення кабелів. Пропонується всього два кольори : чорний і білий лак — але абсолютно точно, що один з них підійде для вашого інтер’єру. Ви тільки послухайте цю акустичну систему і всі турботи підуть, вони як видатні спортсмени глибоко вразять вас своїм виступом ».