MAGNAT CSB 1000 — розумний розмір звукового рішення

З точки зору технологічної насиченості і функціональності, CSB 1000 абсолютно сучасна звукова панель для домашнього кінотеатру з бездротовим сабвуфером, WLAN-Audio-Streaming, Bluetooth® та HDMI®. Із її численними входами і бездротовими функціями, безсумнівно, належить до числа тих звукових панелей, що користуються найбільш широким попитом на ринку сьогодні.

Serienslider_CSB1000

«[…] Акустична панель Magnat має прекрасну якість відтворення звуку. Твітери звучать м’яко і точно, посилюючи позитивне враження від прослуховування музики або від перегляду фільму.

висновок:

Представляючи свою нову акустичну панель CSB 1000 від Magnat пропонує акустичне рішення в корпусі дуже розумних розмірів.

Це комплект з потужним і динамічним звуком з невеликими габаритами. Завдяки наявності функції потокової передачі музики через Bluetooth, HDMI входу і можливості використання в складі мультирум — цей коплект саунд бару з сабвуфером, розроблений на берегах Рейну можна рекомендувати всім поціновувачам якісної музики та домашнього кіно, хто стикається з проблемою обмеженого простору для розміщення акустичної системи.

MAGNAT CSB 1000 — акустичне рішення розумного розміру.

Serienslider_CSB1000-2

«Приправлений найсучаснішим цифровим технології і володіючи гарною якістю звуку , Magnat CSB 1000 є відмінним вибором для істотного поліпшення звуку телевізора і відмінно виконає роль медіацентру у вашій домашній мережі ».

У тесті прослуховування з самого початку до нього виникла любов з першого погляду. Або правильно сказати «з першого звуку»? Якщо щось звучить дійсно добре, ви це відразу помітите. У нашому випадку загальна тональність була дуже гармонійною, приємною і теплою. А особливо свіжі, сухі басові поштовхи в найнижчому діапазоні частот, створювані CSB 1000 виділяють його у бурхливому морі конкурентів … »

«[…] Але і з точки зору музальності, Magnat звучав просто чарівно …

 

Висновок:

«Своїм CSB 1000 MAGNAT домігся дійсно великого успіху. Комплект панелі і сабвуфера має добре збалансоване, широкосмугове звучання,  сухий, глибокий бас самого вищого класу. Приголомшливі можливості завдяки численним HDMI входів і бездротовому з’єднанню через WLAN плюс, управління через додаток робить його ідеальним вибором для всіх тих, чия кімната не дозволяє розгорнути повноцінну багатоканальну систему з причин обмеженого простору. Magnat CSB  1000 може також замінити стерео систему. «