«MAGNAT» ПРЕДСТАВЛЯЄ ПЕРШИЙ В ІСТОРІЇ КОМПАНІЇ HIGH-END ПРОГРАВАЧ ВІНІЛУ

Magnat-MTT990-Makro_Tonabnehmer

Тестується з голкою Audio Technica:

„[…] Програвач Magnat демонструє  велику точність і стабільність відтворення  музичних записів з вініла. У порівнянні з набагато меншим і легшим програвачем від Thorens,  Magnat  точніше відтворює  контури звуку  і виразніший в басовому діапазоні. Magnat  краще своєї нейтральністю : не відчувається перевага а ні низів а ні верхів; всі елементи сцени рівно представлені. Навіть в «складних» записах, таких, як «Bob Till You Drop» Ry Cooder,  що занадто сміливо зроблена з перевагою верхніх частот, Magnat змушує звучати і низькі частоти,  так що прослуховування стає чистим задоволенням.

„[…] Ми були вражені надзвичайною плавністю ходу МТТ 990. Безпосереднє порівняння з приводом програвача Elac Miracord 70 показує, що останній  створює істотно більше побічних шумів. Привід обертання диская Magnat — фантастичний.

„[…] У в цій області  в основному перемагають приводи супер дорогих програвачів. Але Magnat не надто далекий від ідеалу. Ідеал забезпечує відмінні якість відтворення і стабільність. Якщо ваш вибір обмежений сумою 1000 євро, MTT 990 виявиться відмінною покупкою, що принесе вам радість.

„[…] Величезна перевага в цьому ціновому класі: Висоту тонарма можна легко регулювати, повертаючи підставку, щоб зробити його відповідним для інших картриджів. Противага має шкалу, за якою можна легко регулювати підтримку баланса. Антискейтінг можна розумно налаштувати за шкалою.

Magnat-MTT990-Makro_Einhandhebel

„[…] Magnat точно влучив у ціль з MTT 990 – повний набір з відмінними тонармом і картриджем.

„[…] Ще більше вражає, що Magnat має справжній прямий привід, і є свого роду бунтівником серед усіх конкурентів, що використовують ремінь. Ви не знайдете конкурента що має такий складний привід з двигуном на центральної осі за цю ціну.

„[…] Нічого, але насправді нічого  об’єктивно  не можна відшукати з того, що заважає назвати його найуспішнішою покупкою. На гачок раптово попалася величезна риба.

За […] за 949 євро ви отримаєте вертушку яка вартує більше своєї ціни.

„[…] Магнат звучить так, як виглядає: солідний, міцний і масивний, з легким дотиком гламуру в потрібному місці.

Висновок: „ Magnat зайшов в ринок програвачів вінілу сильно і якісно: нарешті є доступна за ціною вертушка з прямим приводом, що виглядає так само добре як і звучить.”