Про Нас

Стисло про компанію

Фірма «К Дистрибуція» є ексклюзивним дистриб’ютором продукції всесвітньо відомого виробника автомобільної та побутової відео і аудіотехніки корпорації KENWOOD ELECTRONICS на території України, має ексклюзивні права на продаж аудіотехніки та аксесуарів MAGNAT, MAC AUDIO, OEHLBACH в Україні.

На складі фірми постійно підтримується великий вибір товарів в широкому ціновому асортименті від популярної продукції масового споживання до ексклюзивних новинок, в яких використовуються новітні досягнення науки і техніки. Багаторічні успішні ділові відносини з закордонними торговельними партнерами, прямі поставки безпосередньо від виробників дозволяють надавати нашим покупцям вигідні низькі ціни, рекламну, сервісну і технічну підтримку.

Підтвердження високої якості нашої роботи 22 -річна історія плідної співпраці з великою родиною клієнтів в Україні та довіру всесвітньо відомих виробників.

Підтримка

Яких би розмірів сягав би Ваш бізнес, ми віримо, що його не можна зробити успішним без партнерів, тих — які Вас знають і розуміють, які Вас уважно вислухають, спільно з вами знайдуть найкращий варіант, то що Вам дійсно потрібно в дану хвилину. Успіх неможливий без партнерів, які ставлять реальні цілі і допомагають Вам їх досягти, розділять з Вами свої знання, досвід і Ваші ризики. Ми створюємо особливі умови для наших замовників. Ми надаємо додаткові пільгові умови торговим партнерам, які Вас приємно здивують.

Ми використовуємо способи доставки, які дозволяють виконувати замовлення регулярно і вчасно. Робимо все необхідне для забезпечення максимальної результативності та мінімальних простоїв наших партнерів. Забезпечуємо необхідні тренінги та інструктажі для збільшення вигод, одержуваних при продажу товару нашого асортименту. Ми пропонуємо унікальне рішення Ваших проблем.

Наші завдання

Представляти передову продукцію, в якій втілені новітні досягнення науки і техніки. Забезпечувати краще співвідношення ціни і якості представленої нами продукції завдяки тісній взаємодії з виробниками по всьому світу і торговими партнерами по всій Україні.

Пропонувати висококласне обслуговування нашим покупцям за допомогою чіткої реєстрації, обробці і виконання їх замовлень. Бути найбільш привабливим місцем роботи для кращих фахівців в галузі автомобільного мультимедія та побутового hі-fi.

Філософія

Основна мета компанії «К Дистрибуція» — пропонувати українському споживачеві новітні та найцікавіші розробки світових лідерів в області CAR AUDIO  та HOME hi-fi. Ця мета може бути досягнута завдяки безперервному  розширенню та оновленню асортименту та уважному вивченню запитів наших замовників. У сотнях нових виробів, що пропонується нами, втілені передові ідеї, новітня технологія і найдосконаліші матеріали.

Переваги співпраці з компанією «К Дистрибуція», як з постачальником, полягає в постійному вдосконаленні нашою компанією якості товарів і послуг, а так само рекламної, технічної та сервісної підтримки. Незалежно від місця виробництва продукції, компанії-постачальника і розташування торгового партнера, ми готові запропонувати підходяще рішення щодо термінів і обсягів поставок продукції.

Основні постулати нашої філософії:

Оптимальна пропозиція кожному з наших партнерів-замовників.

Увага до специфічних вимог замовників.

Творчий підхід і інновація в усьому.

Широкий, безперервно розширюваний асортимент продукції.

Особливу увагу приділяти безперервному вдосконаленню якості послуг.